RBR5LAM60ATR
DigiKeyn tuotenumero
RBR5LAM60ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
RBR5LAM60ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR5LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR5LAM60ATR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 5A Kiinnitys pintaan PMDTM
EDA/CAD-mallit
RBR5LAM60ATR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
250 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
PMDTM
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
550 mV @ 5 A