STPS5L60S
DigiKeyn tuotenumero
497-8487-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-8487-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8487-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STPS5L60S
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMC
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 5A Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
STPS5L60S -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
220 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
SMC
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
520 mV @ 5 A