RBR1MM40ATR
DigiKeyn tuotenumero
RBR1MM40ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
RBR1MM40ACT-ND - Cut Tape (CT)
RBR1MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RBR1MM40ATR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 1A Kiinnitys pintaan PMDU
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RBR1MM40ATR -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 40 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PMDU
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
520 mV @ 1 A