PCV1V151MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-4389-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-4389-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4389-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCV1V151MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 28mOhm 3000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PCV1V151MCL1GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.6 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
150 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
28mOhm