RB578VAM100TR
DigiKeyn tuotenumero
RB578VAM100TRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB578VAM100TRCT-ND - Cut Tape (CT)
RB578VAM100TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB578VAM100TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 700MA TUMD2M
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 700mA Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB578VAM100TR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
850 mV @ 700 mA
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 nA @ 100 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
700mA