RB168VYM-30FHTR
DigiKeyn tuotenumero
RB168VYM-30FHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB168VYM-30FHCT-ND - Cut Tape (CT)
RB168VYM-30FHDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB168VYM-30FHTR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 1A Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
RB168VYM-30FHTR -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
4.7 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
300 nA @ 30 V
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
730 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)