RB550VAM-30TR
DigiKeyn tuotenumero
RB550VAM-30TRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB550VAM-30TRCT-ND - Cut Tape (CT)
RB550VAM-30TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB550VAM-30TR
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 1A Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB550VAM-30TR -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
520 mV @ 1 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
30 µA @ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A