R12P212S/R8
DigiKeyn tuotenumero
945-2067-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R12P212S/R8
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 2W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 167mA 10,8V - 13,2V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
R12P212S/R8 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
167mA
Valm.
Teho (wattia)
2 W
Sarja
Jännite - erotus
8 kV
Pakkaustapa
Putki
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.87
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
10,8V
Pakkaus / kotelo
7-SIP-moduuli, 4 johdinta
Tulojännite (maks.)
13,2V
Koko/mitat
0,77" pit. x 0,39" lev. x 0,49" kork. (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)