RB511SM-40FHT2R
DigiKeyn tuotenumero
RB511SM-40FHT2RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB511SM-40FHT2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB511SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB511SM-40FHT2R
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 100mA Kiinnitys pintaan EMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB511SM-40FHT2R -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
25 µA @ 40 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
410 mV @ 10 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet