DLW5BTM101TQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW5BTM101TQ2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW5BTM101TQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5BTM101TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW5BTM101TQ2L
Kuvaus
CMC 6A 2LN 100 OHM SMD
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
EDA/CAD-mallit
DLW5BTM101TQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
13mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedanssi taajuudella
100 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
6A