RB511SM-30T2R
DigiKeyn tuotenumero
846-RB511SM-30T2RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-RB511SM-30T2RCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB511SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB511SM-30T2R
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan EMD2
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
7 µA @ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
370 mV @ 10 mA