ESDA5V3SC5
DigiKeyn tuotenumero
497-7746-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-7746-1-ND - Cut Tape (CT)
497-7746-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA5V3SC5
Kuvaus
TVS DIODE 3VWM SOT235
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
ESDA5V3SC5 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
500W
No
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Yksisuuntaiset kanavat
4
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
5,3V