RB510SM-30FHT2R
DigiKeyn tuotenumero
RB510SM-30FHT2RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB510SM-30FHT2RCT-ND - Cut Tape (CT)
RB510SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB510SM-30FHT2R
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA EMD2
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan EMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB510SM-30FHT2R -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
300 nA @ 10 V
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
460 mV @ 10 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet