RB521S30T5G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 306 752
Tekniset tiedot
Suora
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Diodes Incorporated
Samankaltainen
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Infineon Technologies
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Varastossa: 558
Diodit 30 V 200mA Kiinnitys pintaan SOD-523
RB521S30T5G
DigiKeyn tuotenumero
RB521S30T5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RB521S30T5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
RB521S30T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB521S30T5G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RB521S30T5G -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
30 µA @ 10 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 125°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
200mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 200 mA