R6015ENXC7G
DigiKeyn tuotenumero
846-R6015ENXC7G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R6015ENXC7G
Kuvaus
600V 15A TO-220FM, LOW-NOISE POW
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 15A (Tc) 60W (Tc) Läpivientiaukko TO-220FM
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
40 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
910 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
60W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
290mOhm @ 6,5A, 10V