R6013VND3TL1
DigiKeyn tuotenumero
846-R6013VND3TL1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-R6013VND3TL1CT-ND - Cut Tape (CT)
846-R6013VND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R6013VND3TL1
Kuvaus
600V 13A TO-252, PRESTOMOS WITH
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 13A (Tc) 131W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
6,5V @ 500µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
21 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±30V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
900 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
131W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
300mOhm @ 3A, 15V