R6009RND3TL1
DigiKeyn tuotenumero
846-R6009RND3TL1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-R6009RND3TL1CT-ND - Cut Tape (CT)
846-R6009RND3TL1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R6009RND3TL1
Kuvaus
600V 9A TO-252, PRESTOMOS WITH I
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 9A (Tc) 125W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
7V @ 5,5mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
22 nC @ 15 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±30V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
640 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
125W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-252
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
15V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
665mOhm @ 4,5A, 15V