R5013ANJTL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
IXYS
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
STMicroelectronics
Varastossa: 916
onsemi
STMicroelectronics
N-kanavatyyppi 500 V 13A (Ta) 100W (Tc) Kiinnitys pintaan LPTS
R5013ANJTL
DigiKeyn tuotenumero
R5013ANJTL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R5013ANJTL
Kuvaus
MOSFET N-CH 500V 13A LPTS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
35 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vgs (maks.)
±30V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1300 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
100W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
500 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LPTS
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
380mOhm @ 6,5A, 10V