EDZVT2R4.3B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVT2R4.3BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVT2R4.3BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R4.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVT2R4.3B
Kuvaus
DIODE ZENER 4.3V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.3 V 150 mW ±3% Kiinnitys pintaan EMD2
EDA/CAD-mallit
EDZVT2R4.3B -mallit
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±3%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
150 mW