CSL1001ET1C
DigiKeyn tuotenumero
846-CSL1001ET1CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-CSL1001ET1CCT-ND - Cut Tape (CT)
846-CSL1001ET1CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSL1001ET1C
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 527nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3V 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Linssin koko
1,00mm x 0,80mm
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - testi
5mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Väri
Aallonpituus - vallitseva
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
1,16mm