2920L150/60MR
DigiKeyn tuotenumero
18-2920L150/60MRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-2920L150/60MRCT-ND - Cut Tape (CT)
18-2920L150/60MRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2920L150/60MR
Kuvaus
POLYSWITCH RESETTABLE PPTC
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 1.5 A Ih Kiinnitys pintaan 2920 (7351 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
70 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
250 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,290" pit. x 0,202" lev. (7,36mm x 5,12mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.5 A
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Virta - laukaisu (It)
3 A
Hyväksyjä
cURus
Virta - maks.
20 A