BV1LE040EFJ-CE2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BV1LE040EFJ-CE2 |
Kuvaus | AUTOMOTIVE IPD, 1CH LOW SIDE SWI |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 17,5A 8-HTSOP-J |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - lähtö (maks.) 17,5A |
Valm. | Rds päällä (tyyp.) 40mOhm |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulon tyyppi Invertoimaton |
Osan tila Aktiivinen | Ominaisuudet Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu |
Kytkimen tyyppi | Vikasuojaus Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, UVLO |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Toimintalämpötila -40°C – 150°C (TJ) |
Suhde - tulo:lähtö 1:1 | Luokka Autoteollisuus |
Lähdön konfiguraatio Matala sivu | Hyväksyntä AEC-Q100 |
Lähdön tyyppi N-kanavatyyppi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Rajapinta Logiikka | Valmistajan laitepakkaus 8-HTSOP-J |
Jännite - kuorma 3V – 5,5V | Pakkaus / kotelo |