BM2LE040FJ-CE2
DigiKeyn tuotenumero
846-BM2LE040FJ-CE2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BM2LE040FJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BM2LE040FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM2LE040FJ-CE2
Kuvaus
AUTOMOTIVE IPD, 2CH LOW SIDE SWI
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 17,5A 8-SOP-J
EDA/CAD-mallit
BM2LE040FJ-CE2 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
17,5A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
40mOhm
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Rajapinta
Logiikka
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP-J
Jännite - kuorma
3V – 5,5V