BV1LE040EFJ-CE2
DigiKeyn tuotenumero
846-BV1LE040EFJ-CE2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BV1LE040EFJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
846-BV1LE040EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BV1LE040EFJ-CE2
Kuvaus
AUTOMOTIVE IPD, 1CH LOW SIDE SWI
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 17,5A 8-HTSOP-J
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
17,5A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
40mOhm
Ominaisuudet
Kuorman purku, Muuttumisnopeus ohjattu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, UVLO
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Hyväksyntä
AEC-Q100
Rajapinta
Logiikka
Jännite - kuorma
3V – 5,5V