BU33UA3WNVX-TL
DigiKeyn tuotenumero
BU33UA3WNVX-TLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BU33UA3WNVX-TLCT-ND - Cut Tape (CT)
BU33UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU33UA3WNVX-TL
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA 4SSON
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SSON004X1010
EDA/CAD-mallit
BU33UA3WNVX-TL -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V