BU33TD2WNVX-TL | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BU33TD2WNVX-TL |
Kuvaus | IC REG LIN 3.3V 200MA 4SSON |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA SSON004X1010 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BU33TD2WNVX-TL -mallit |
Kategoria | Lähtövirta |
Valm. | Virta - lepovirta (Iq) 60 µA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB (1kHz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 6V | Pakkaus / kotelo 4-UDFN avoin juotoskohta |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus SSON004X1010 |
Jännitehäviö (maks.) 0,42V @ 200mA | Päätuotenumero |