BSM600D12P4G103
DigiKeyn tuotenumero
846-BSM600D12P4G103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSM600D12P4G103
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 1200V 567A MODULE
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 1200V (1,2kV) 567A (Tc) 1780W (Tc) Runkokiinnitys Moduuli
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,8V @ 291,2mA
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
59000pF @ 10V
Pakkaustapa
Kotelo
Teho - maksimi
1780W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Teknologia
Piikarbidi (SiC)
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200V (1,2kV)
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
567A (Tc)