BSM180D12P2E002
DigiKeyn tuotenumero
846-BSM180D12P2E002-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSM180D12P2E002
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 1200V 204A MODULE
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 1200V (1,2kV) 204A (Tc) 1360W (Tc) Runkokiinnitys Moduuli
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 35,2mA
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
18000pF @ 10V
Pakkaustapa
Irtotavara
Teho - maksimi
1360W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Piikarbidi (SiC)
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (puolisilta)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200V (1,2kV)
Valmistajan laitepakkaus
Moduuli
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
204A (Tc)