BM2LC105FJ-CE2
DigiKeyn tuotenumero
BM2LC105FJ-CE2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BM2LC105FJ-CE2CT-ND - Cut Tape (CT)
BM2LC105FJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM2LC105FJ-CE2
Kuvaus
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOP-J8
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 3A 8-SOP-J
EDA/CAD-mallit
BM2LC105FJ-CE2 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
105mOhm
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
CMOS
Osan tila
Aktiivinen
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Ylikuumeneminen, Ylijännite
Kytkimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Lähtöjen lukumäärä
2
Luokka
Autoteollisuus
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön konfiguraatio
Matala sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Valmistajan laitepakkaus
8-SOP-J
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
3V – 5,5V