MBRAF3200T3G
DigiKeyn tuotenumero
MBRAF3200T3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBRAF3200T3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRAF3200T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRAF3200T3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 3A Kiinnitys pintaan SMA-FL
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Valmistajan laitepakkaus
SMA-FL
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
3A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 3 A