BD37B29FVM-CTR
DigiKeyn tuotenumero
846-BD37B29FVM-CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-BD37B29FVM-CTRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-BD37B29FVM-CTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BD37B29FVM-CTR
Kuvaus
VOLTAGE DETECTOR ICS WITH WATCHD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ylläpitäjä Avoin nielu tai avoin kollektori 1 kanavainen 8-MSOP
Kategoria
Nollaus
Aktiivinen jännitteellisenä
Valmistaja
Rohm Semiconductor
Aikakatkaisun nollaus
5,5ms minimi
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q100
Tyyppi
Jännitetunnistin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valvottujen jännitteiden lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-VSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm leveys)
Jännite - kynnysarvo
2,9V