EXC-24CE360UP
DigiKeyn tuotenumero
P13759TR-ND - Rullattu teippi (TR)
P13759CT-ND - Cut Tape (CT)
P13759DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXC-24CE360UP
Kuvaus
CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 36 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm
Valmistaja
Panasonic Industry
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
0504 (1210 metrinen), 4 johtoa
Impedanssi taajuudella
36 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA