2SCR293PHZGT100 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Rohm Semiconductor
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Transistorit - bipolaari (BJT) - yksittäiset NPN 30 V 1 A 320MHz 2 W Kiinnitys pintaan SOT-89
2SCR293PHZGT100
DigiKeyn tuotenumero
846-2SCR293PHZGT100TR-ND - Rullattu teippi (TR)
846-2SCR293PHZGT100CT-ND - Cut Tape (CT)
846-2SCR293PHZGT100DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2SCR293PHZGT100
Kuvaus
TRANS NPN 30V 1A SOT-89
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - kollektorin katkaisu (maks.)
100nA (ICBO)
Valm.
DC-virtavahvistus (hFE) (min.) @ Ic, Vce
270 @ 100mA, 2V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Teho - maksimi
2 W
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - siirtymä
320MHz
Transistorin tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
1 A
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
30 V
Pakkaus / kotelo
TO-243AA
Vce-saturaatio (maks.) @ Ib, Ic
350mV @ 25mA, 500mA