RT9161-33GV
DigiKeyn tuotenumero
1028-RT9161-33GVTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1028-RT9161-33GVCT-ND - Cut Tape (CT)
1028-RT9161-33GVDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT9161-33GV
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-3
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 300mA
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Tulojännite (maks.)
12V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V