AP2210N-3.3TRG1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 5 553
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Microchip Technology
Varastossa: 49 758
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Microchip Technology
Richtek USA Inc.
Varastossa: 811
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-3
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP2210N-3.3TRG1
DigiKeyn tuotenumero
AP2210N-3.3TRG1DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
AP2210N-3.3TRG1DICT-ND - Cut Tape (CT)
AP2210N-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AP2210N-3.3TRG1
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
AP2210N-3.3TRG1 -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
180 µA
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
15 mA
PSRR
75dB (100Hz)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
13,2V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 300mA