QAM-TX2-433
DigiKeyn tuotenumero
QAM-TX2-433-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QAM-TX2-433
Kuvaus
RF TX IC ASK 433MHZ 4SMD MODULE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet ASK 433MHz Uritus Antenni 4-DIP-moduuli
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QAM-TX2-433 -mallit
Kategoria
Datarajapinta
Juotosantura
Valmistaja
RF Solutions
Antennin liitin
Uritus
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
3V – 12V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Taajuus
433MHz