AM-RT14-433P
DigiKeyn tuotenumero
AM-RT14-433P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AM-RT14-433P
Kuvaus
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet AM 433MHz 12dBm Antenni Moduuli
Kategoria
Teho - lähtö
12dBm
Valmistaja
RF Solutions
Virta - lähetys
8mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
2V – 9V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Taajuus
433MHz