XUL536125.000000I
DigiKeyn tuotenumero
800-4021-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XUL536125.000000I
Kuvaus
MULTIMKT-TIMING
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
125 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
65mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)