511BBA125M000BAG
DigiKeyn tuotenumero
336-2635-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
511BBA125M000BAG
Kuvaus
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
125 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
511BBA125M000BAG -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±25ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
23mA
Pakkaustapa
Nauha
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (5x3,2)
Tyyppi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,052" (1,33mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA
Lähtö
LVDS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V