TP65B110HRU-TR
DigiKeyn tuotenumero
1707-TP65B110HRU-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1707-TP65B110HRU-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
1707-TP65B110HRU-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TP65B110HRU-TR
Kuvaus
650V, 110 M GAN BDS IN TOLT
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 24A
Kategoria
Jännite - kuorma
650V
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
24A
Sarja
Rds päällä (tyyp.)
110mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)