ROF-78E3.3-0.5SMD-R
DigiKeyn tuotenumero
945-1689-2-ND - Rullattu teippi (TR)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-ROF-78E3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 500mA 5V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ROF-78E3.3-0.5SMD-R -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
SCP
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 75°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
84%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
4-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
5V
Koko/mitat
0,53" pit. x 0,49" lev. x 0,18" kork. (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)
Tulojännite (maks.)
36V