ROF-78E12-0.5SMD-R
DigiKeyn tuotenumero
945-ROF-78E12-0.5SMD-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RCT-ND - Cut Tape (CT)
945-ROF-78E12-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ROF-78E12-0.5SMD-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 500mA 15V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ROF-78E12-0.5SMD-R -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Teho (wattia)
6 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Tehokkuus
92%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
15V
Pakkaus / kotelo
4-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
0,53" pit. x 0,49" lev. x 0,18" kork. (13,5mm x 12,5mm x 4,5mm)