REDIIN480-24
DigiKeyn tuotenumero
945-REDIIN480-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REDIIN480-24
Kuvaus
480W AC/DC-CONVERTER 'DIN-RAIL'
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
REDIIN480-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Valmistaja
Recom Power
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
93%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,20" lev. x 4,87" kork. (116,8mm x 55,9mm x 123,7mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
61010-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
20A