KHEA30F-5
DigiKeyn tuotenumero
1776-1243-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KHEA30F-5
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 5V 5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KHEA30F-5 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30W
Valmistaja
Cosel USA, Inc.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
85%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,72" pit. x 0,89" lev. x 2,95" kork. (94,5mm x 22,5mm x 75,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
5V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
5A