REC20K-2415DZ
DigiKeyn tuotenumero
945-REC20K-2415DZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REC20K-2415DZ
Kuvaus
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 3A, 3A 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
REC20K-2415DZ -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3A, 3A
Valm.
Teho (wattia)
20 W
Sarja
Jännite - erotus
2 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
0.88
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)