REC20K-2405SZ
DigiKeyn tuotenumero
945-REC20K-2405SZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REC20K-2405SZ
Kuvaus
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 4A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
REC20K-2405SZ -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valm.
Jännite - erotus
2 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.88
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
4A