RAC05-24SK
DigiKeyn tuotenumero
945-3118-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAC05-24SK
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 210mA 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
RAC05-24SK -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
Recom Power
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
84%
Pakkaustapa
Putki
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli
Koko/mitat
1,00" pit. x 1,00" lev. x 0,65" kork. (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm)
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Linjan regulointi
±0,5%
Jännite - lähtö 1
24V
Kuorman regulointi
±1%
Virta - lähtö (maks.)
210mA
Paino
0,044 lb (19,96 g)
Teho (wattia)
5 W