OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
DigiKeyn tuotenumero
2151-OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
Kuvaus
XTL OSC OCXO 100.000MHZ 3.3V
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz OCXO CMOS Oskillaattori 3,3V 8-DIP, 5 jalkaa
Kategoria
Lähtö
CMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppb
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
8-DIP, 5 jalkaa
Tyyppi
Koko/mitat
0,602" pit. x 0,602" lev. (15,30mm x 15,30mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,425" (10,80mm)