OX6551A-D3-10-100.000-5
DigiKeyn tuotenumero
2151-OX6551A-D3-10-100.000-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OX6551A-D3-10-100.000-5
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 100MHZ 3.3V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz OCXO Siniaalto Oskillaattori 5V 6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 johtoa
Kategoria
Lähtö
Siniaalto
Valm.
Syöttöjännite
5V
Sarja
Taajuuden vakaus
±100ppb
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-DIP (0,600", 15,24mm), 5 johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,866" pit. x 0,866" lev. (22,00mm x 22,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,453" (11,50mm)