CL3225-250.000-3.3-25-X-T-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-CL3225-250.000-3.3-25-X-T-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-CL3225-250.000-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-CL3225-250.000-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL3225-250.000-3.3-25-X-T-TR
Kuvaus
XTAL OSC XO 250MHZ 3.3V LVDS
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
LVDS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±25ppm
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)